• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

פסטיבל בין שמיים לארץ התשיעי עסק באוטופיה.
אוטופיה אינה עתידנות. אם לדייק, האוטופיה אינה ניבוי העתיד לבוא, היא חזון אחרית הימים. היא אינה מפענחת את המגמות העכשוויות ומנבאת לאן יובילו. אדרבה, האוטופיה היא שבירת התהליכים, היא קפיצה אל עולם אחר. "וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ" מתנבא הנביא ישעיה, ומתאר מציאות סטטית שהיא נקודת הקצה של ציר התנועה קדימה. האוטופיה היא ניסוח הפנטזיה על מציאות אידיאלית, שבה אין עוד צורך בתיקון.

הפסטיבל התקיים בירושלים בין ה-18.10.18 ל-25.10.18, י"ג עד ט"ז חשוון, במרכז ז'ראר בכר ובמוזיאון ישראל.

.בתל אביב: 29.10.18, כ' חשוון, מוזיאון תל אביב לאמנות, ובחיפה: 1.11.18, כ"ג חשוון במוזיאון חיפה לאמנות

מוזיאון תל אביב לאמנות

יום שני, 29.10, כ' חשון, 20:00

איריס ארז - סולו לקארלה [בכורה]

כוריאוגרפיה: איריס ארז
רקדנית ושותפה ליצירה: קארלה מאן

מורן זילברברג - קוף חסידה [בכורה]

יוצרת מבצעת: מורן זילברברג

אנסמבל כעת - בלי נדר [בכורה]

כוריאוגרפיה: חנן אננדו מרס

רקדנים יוצרים: אייל עוגן, חנניה שורץ, יובל אזולאי, יאיר ברבש

מוזיאון חיפה לאמנות

יום חמישי, 1.11, כ"ג חשון, 19:00

מיה רשף - ריקות מלאה [בכורה]

יוצרת ומבצעת: מיה רשף

יואנה בליקמן - Breathing Room [בכורה]

יוצרת ומבצעת: יואנה בליקמן

יעל רואו - And then she hugged [וידאו-בכורה]

כוריאוגראפית ובימאית: יעל רואו
מבצעות: ציפי ניר ויעל רואו

עדן ויסמן ועלמה ליבנה -

ארכיטיפ / Archetype [בכורה]

מבצעות: עדן ויסמן, נועם פרנק, רומי גינזבורג 
מוסיקה חיה מקורית: אורי דביר, אילון כהן

 

סדנאות הפסטיבל - מרכז עפרון למחול:

יום רביעי, ט"ו חשון, 24.10

9:00- סדנת גאגא // שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין

11:00 - אימפרוביזציה בתנועה // שחר דור

13:00 - אימפרוביזציה בתנועה // שחר דור

14:45 - מדרש תנועה // שחר דור

תכנית ז'

יום רביעי, ט"ו חשון, 24.10 | 19:30

טל שיבי - גבולות אוטופיים [בכורה]

כוריאוגרפיה וביצוע: טל שיבי 
רקדנים יוצרים: עידו ברק, יובל פינקלשטיין

עידן כהן -
Benevenuto, ברוכים הבאים 
[בכורה]

כוריאוגרפיה: עידן כהן 
רקדנים: קורל פרידמן, דנה זכריה, יענקלה פילצר

מעיין כהן מרציאנו - H O U S E [בכורה]

כוריאוגרפיה: מעיין כהן מרציאנו
רקדנית יוצרת: סנז'נה אז'קובה

תכנית ח'

יום רביעי, ט"ו חשון, 24.10 | 21:00

מורן זילברברג - קוף חסידה [בכורה]

יוצרת מבצעת: מורן זילברברג

נועה אזרחי -
דברים שרוצים להיאמר 
[בכורה]

יוצרת מבצעת: נועה אזרחי 

ציפי ניר- פראות [בכורה]

רקדניות: דניאל למנסדורף, נעמי אוזן, בר ביסקר, איילת אברהם, אלינור פוקס, ציפי ניר

אירוע נעילה - מוזיאון ישראל


תכנית ט'

יום חמישי, 25.10, ט"ז חשון, 19:00

מיה רשף - ריקות מלאה [בכורה]

יוצרת ומבצעת: מיה רשף

יואנה בליקמן - Breathing Room [בכורה]

יוצרת ומבצעת: יואנה בליקמן

יעל רואו - And then she hugged [וידאו-בכורה]

כוריאוגראפית ובימאית: יעל רואו
מבצעות: ציפי ניר ויעל רואו

עדן ויסמן ועלמה ליבנה -

ארכיטיפ / Archetype [בכורה]

מבצעות: עדן ויסמן, נועם פרנק, רומי גינזבורג 
מוסיקה חיה מקורית: אורי דביר, אילון כהן

תכנית י'

יום חמישי, 25.10, ט"ז חשון, 20:15

איריס ארז - סולו לקארלה [בכורה]

כוריאוגרפיה: איריס ארז
רקדנית ושותפה ליצירה: קארלה מאן

תמר בנימיני - שלוש תמונות [בכורה]

כוריאוגרפיה: תמר בנימיני
רקדנים: משה קליין, ענת שי נהרות, צפריר גולדברג, שרון רוטנברג, רות הורנשטיין, נעמה צפרוני, ג'קלין ואן דן דריסט, תום האריס, אורית ליבנה, ג'יי רוטמן, שרה נח

תכנית י"א

יום חמישי, 25.10, ט"ז חשון, 21:00

אנסמבל כעת - קטעים נבחרים מתוך היצירה החדשה 'בלי נדר' ומפגש עם רקדני האנסמבל

כוריאוגרפיה: חנן אננדו מרס
רקדנים יוצרים: אייל עוגן, חנניה שורץ, יובל אזולאי, יאיר ברבש

אירוע פתיחה

יום חמישי 18.10  ט' חשוון 19:00 עד 01:00

מילים: עדי קיסר

מחול: אורלי פורטל – פולחן האביב של פריד

מחול: אנסמבל כעת - בלי נדר

מוסיקה: נרקיס

מסיבה די' גי' רמזי- רמזיאל בליווי להקת כלייזמרים.

 

יום שני, י"ג חשון, 22.10 | 19:30

תכנית א'

פרץ אליהו - השתקפויות [בכורה]

פרץ אליהו - טאר, הלחנה וניהול מוסיקלי, מארק אליהו – קמאנצ'ה, רוני עברין - כלי הקשה, חגי בליצקי - קונטרבס

כוריאוגרפיה: רונן יצחקי

רקדנים יוצרים: חנניה שורץ, אליאור חבני, אלון ברששת

ליווי אמנותי: יאיר הראל


תכנית ב'

יום שני, י"ג חשון, 22.10 | 21:00

יאיר ברבש - שאיפות [בכורה]

כוריאוגרפיה וביצוע: יאיר ברבש

אנסמבל כעת - בלי נדר [בכורה]

כוריאוגרפיה: חנן אננדו מרס
רקדנים יוצרים: אייל עוגן, חנניה שורץ, יובל אזולאי, יאיר ברבש

תכנית ג'
יום שלישי, י"ד חשון, 23.10 | 16:00

איריס ארז - המחוללים [בכורה ירושלמית]

כוריאוגרפיה: איריס ארז
יוצרים בזמן אמת ומבצעים: גל גורפונג, מיה תמיר, צוקי רינגהרט, אור אשכנזי, תמר קיש, קים טייטלבאום, יובל גל ירין וסטודנטים מבית הספר לתאטרון חזותי ומהאקדמיה למוסיקה ומחול ירושלים


תכנית ד'

יום שלישי, י"ד חשון, 23.10 | 19:30

הללו

ג'ין פלוטקין - עיקרא

כוריאוגרפיה: ג'ין פלוטקין 
רקדניות יוצרות: אורנית ירושלמי, נטע אליצור, יוכבד פרנק, שירה עדן עשור, מיכל אייזנבך, חרות נחשוני, חני רוזנטל, אוריה בן יוסף, נועם הכהן אוריה, פנינה דסה, רבקה הר זהב


תכנית ה'

יום שלישי, י"ד חשון, 23.10 | 21:00

נגה להקת מחול

ענת יפה - עונה לא! [בכורה]

כוריאוגרפיה: ענת יפה
רקדניות: ברכה מרים ליניאדו, אביגיל מייזל, שרי רוזנבאום, שחף אלימך, צופיה טיימנס, אורית מזרחי

צופיה טיימנס - ירידות בעליה [בכורה]

כוריאוגרפיה: צופיה טיימנס
רקדניות: אביגיל מייזל, שרי רוזנבאום, שחף אלימך, צופיה טיימנס, אורית מזרחי

תכנית ו'

יום רביעי, ט"ו חשון, 24.10 | 15:30

כנס מחול, אוטופיה ומגדר

נגה להקת מחול:

במחיצתך [טרום בכורה]

כוריאוגרפיה: צופיה טיימנס

רקדנים יוצרים: אלון ברששת, רות גולן

עיצוב תלבושות: צופיה טיימנס

מוזיקה: הרוח שבמים - רוני עברין

קצוות

כוריאוגרפיה וביצוע: יעל אלבז

מייסדת ומנהלת: דר' טליה פרלשטיין

מנהלת אמנותית: שרונה פלורסהיים

פאנל דוברים בנושא מגדר מחול ודת:

פרופ' ג'ניס רוס, גב' רויטל שטרן זיוון, ד"ר טליה פרלשטיין, גב' חגית זרגרי, ד"ר עידית סוסליק, תרצה בן יצחק, אלישבע רזווג, דניאלה בלוך, צופיה מאלב, גב' אביטל חורש