• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

פסטיבל בין שמיים לארץ- אחרים רוקדים- 17-24.11.2016

בנובמבר 2016 עלה פסטיבל בין שמיים לארץ והפעם הדגש שלנו הוא על "אֲחֵרוּת" כאורח חיים או פעולה. עבודות מחול שנקודת מוצאן היא מעקב אחרי דמות ממשית, קהילה או מקרה, מהמרחב התרבותי-היסטורי, שחיו חיים של "אֲחֵרוּת". 

הפסטיבל התקיים בירושלים בין ה-17.11.16 ל-24.11.16 | ט"ז עד כ"ג חשוון. בבית מזיא, במרכז ז'ראר בכר ובמוזיאון ישראל.

סדנאות שהתקיימו במהלך ימי הפסטיבל:

יום שישי, י"ז חשון, 18.11, המפעל 

[המערבים  3, ירושלים]

* השיעורים פתוחים לקהל הרחב

10:30- שיעור אחר // לימוד משותף על מחול   ואחרות // נאוה פרנקל

12:30- סדנת בוטו // סדנת מחול נשמה שמקורו    ביפן // אילת אולמן

יום שלישי, כ"א חשון, 22.11, מרכז עפרון למחול 

[יהושע ייבין 19, ירושלים]

* השיעורים לגברים בלבד.

9:00- סדנת גאגא // שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין // עידן פורגס

11:00- סדנת תאטרון מחול // הגוף ככלי הבעה ואלתור // עידן פורגס  

תכנית ו'

יום רביעי, 23.11, כ"ב חשון | 20:00
איריס ארז- לוקאלי
[בכורה ירושלמית]

תכנית ז'
יום רביעי, 23.11, כ"ב חשון | 21:30

יולי קובבסניאן- מארי/ סליחה, לא התכוונתי לעשות זאת [בכורה]

אסתר צימרמן- טק איט אוף [בכורה]

קרן נוטיק- רק על עצמי [בכורה]

אירוע נעילה
יום חמישי, 24.11, כ"ג חשון- מוזיאון ישראל
נהרה- ש

כוריאוגרפיה: דורון רז // רקדניות: דליה פרץ, סנונית ברבן, ליה וייל

טליה בק- W [בכורה ירושלמית]

הופעות נוספות במוזיאון תל אביב לאמנות

יום שלישי, 10.1, י"ב טבת | 20:30 + יום רביעי, 11.1, י"ג טבת | 19:30

להקת נהרה ותמי יצחקי במופע משותף

נהרה- ש

כוריאוגרפיה: דורון רז // רקדניות: דליה פרץ, סנונית ברבן, ליה וייל

 ​תמי יצחקי- עולם קטן

* עלה בבכורה בפסטיבל מחולשלם 2016

תודה מיוחדת לתיאטרון תמונע 

יום רביעי, 11.1, י"ג טבת | 19:30

אנסמבל כעת - גיבורים

כוריאוגרפיה: רונן יצחקי // רקדנים: יובל אזולאי, אייל עוגן, חנניה שוורץ, יאיר ברבש

היצירה 'גיבורים' הוזמנה במקור ע"י ארגון 3JW, Jewish Community Centre for London, ובתמיכתה האדיבה של קרן ראיין (Rayne Foundation)

אירוע פתיחה

יום חמישי, ט"ז חשון, 17.11

אנסמבל כעת - גיבורים [בכורה]

כוריאוגרפיה: רונן יצחקי // רקדנים: יובל אזולאי, אייל עוגן, חנניה שוורץ, יאיר ברבש

היצירה 'גיבורים' הוזמנה במקור ע"י ארגון 3JW, Jewish Community Centre for London, ובתמיכתה האדיבה של קרן ראיין (Rayne Foundation)



תכנית ב'
יום שני, כ' חשון, 21.11 | 19:30

אורית שאול- נוף פנימי [בכורה]

כוריאוגרפיה: אורית שאול // רקדניות: סביון פישלוביץ, ליל גורן, יעל פינקל, אורית שאול
איילת כהן- One of Two Thirds [בכורה]

כוריאוגרפיה: איילת כהן // רקדניות: אירן קמישב, טל סגל, אילת כהן

תכנית ג'
יום שני, כ' חשון, 21.11 | 21:00

עידן כהן- אורפיאו [בכורה]

כוריאוגרפיה: עידן כהן // רקדנים: קורל פרידמן, דנה זכריה

מעין חורש- מה קרה לקין? [בכורה]

כוריאוגרפיה: מעין חורש // רקדנים: מעין חורש, דניאל פייקס


תכנית ד'
יום שלישי, 22.11, כ"א חשון | 19:00

ינאי יעקב ליין- מול התוהו שבה | סרט החוקר והחותר לעבר המושג "בית", תוך מסע הנע בין קבלה, הרואין, כאוס וגאולה.

​בימוי: ינאי יעקב ליין

* הסרט נוצר במסגרת המיזם המשותף לקולנוע


תכנית ה'

יום שלישי, 22.11, כ"א חשון | 21:00

נעה דר- שחקי כי أؤمن 

נאוה פרנקל- I Look After