• Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle

פסטיבל בין שמיים לארץ  עסק בגוף בהגירה.
הזיכרון האנושי דומה לדפדפת הבנויה מזוגות של דפים. כאשר אתה כותב על דף אחד, נרשמים סימנים גם על הדף שמתחתיו. הרישום על הדף התחתון, כך מספר פרויד, נשמר גם כאשר הרישום על הדף העליון נמחק ומוחלף ברישום אחר. חביבה פדיה כותבת על כך שאין אנו מודעים עד כמה השכבה העמוקה שנמצאת למטה הכרחית לקיומנו, גם אם היא חצי מחוקה. שכבה זו הכרח שתהיה קיימת, הן בתודעה האישית והן בזו של הקולקטיב הישראלי 2019.

הפסטיבל התקיים בירושלים בין ה-15.7.19 ל-18.7.19, י"ב עד ט"ו תמוז, במרכז ז'ראר בכר, במוזיאון לאומנות האסלאם ובגן הפעמון

תכנית ז'

יום רביעי, יד תמוז, 17.07 | 18:30

מאחיה, קבוצת תנועה עממית - דבקה 

אייל עוגן, אליאור חבני, אלון ברששת, דני קינרייך, ז'אן מארק לילינג, אלקנה מייטליס, תומר נבות

מוסיקאים: יוני שרון - כלי הקשה, אליהו דגמי - סאז, יניב עובדיה - זורנה 

תכנית ח'

יום רביעי, יד תמוז, 17.07 | 19:30

סמדר אימור וראלי מרגלית - הפאוטיקה של הלב השבור [בכורה]

יוצרת מבצעת: סמדר אימור, ראלי מרגלית

העבודה הופקה בסיוע מועצת הפיס לתרבות ולאמנות


תכנית ט'

יום רביעי, יד תמוז, 17.07, 21:00

נגה לקהת מחול- במחיצתך [בכורה]

כוריאוגרפיה: צופיה צאן לור 

רקדנים: רות גולן, אורן שרון טישלר

תכנית י'

יום חמישי, טו תמוז, ט"ו תמוז, 17:30

מאחיה, קבוצת תנועה עממית - דבקה 

אייל עוגן, אליאור חבני, אלון ברששת, דני קינרייך, ז'אן מארק לילינג, אלקנה מייטליס, תומר נבות

מוסיקאים: יוני שרון - כלי הקשה, אליהו דגמי - סאז, יניב עובדיה - זורנה 

תכנית י"א

יום חמישי, טו תמוז, 18.07, 20:00

אנה בן שמלה- ערב וידויים והגירה 

יוצרת: אנה בן שלמה 
מופיעות יוצרות: אנה בן שלמה, ויוי בוברינסקי, ג'ולט קאהוואג'י

תכנית י"ב

יום חמישי, טו תמוז, 18.07, 20:00

שירה אביתר אמויאל- בדק בית 

תכנית י"ג

יום חמישי, טו תמוז, 18.07, 21:00

אורלי פורטל- ארץ פורטל, מסע סיפור 

אמנית אורחת: תמר בלוך lala 

אירוע פתיחה

 

יום שני, י"ב תמוז, 15.07 | 19:00

תכנית א'

מאחיה, קבוצת תנועה עממית - דבקה 

אייל עוגן, אליאור חבני, אלון ברששת, דני קינרייך, ז'אן מארק לילינג, אלקנה מייטליס, תומר נבות

מוסיקאים: יוני שרון - כלי הקשה, אליהו דגמי - סאז, יניב עובדיה - זורנה 


תכנית ב'

יום שני, י"ב תמוז, 15.07 | 20:30

אנסמבל כעת - מחוקים [בכורה]

כוריאוגרפיה: חנן אננדו מרס, רונן יצחקי
רקדנים יוצרים: אייל עוגן, חנניה שורץ, יובל אזולאי, יאיר ברבש, אליאור חבני, אלון ברששת, דני קינרייך, ז'אן מארק לילינג, אלקנה מייטליס

בהנחיית: אלכס ריף 

מוסיקאים: יאיר תחריר כוכב- שירה, אליהו דגמי- עוד וגיטרה, יוני שרון- כלי הקשה

וידיאו: רפאל בלולו 

תכנית ג'
יום שלישי, י"ג תמוז, 16.07 | 19:30

נטלי דביר - אנא טומיה  [בכורה]

כוריאוגרפיה וביצוע: נטלי דביר 

יואנה בליקמן- money rain [בכורה]

כוריאוגרפיה וביצוע: יואנה בליקמן  


תכנית ד'

יום שלישי, י"ג תמוז, 16.07 | 21:00

ציפי ניר- אבויה [בכורה]

כוריאוגרפיה: ציפי ניר
רקדניות: דניאל למנסדורף, נעמי אוזן, אירית רון, יעל רואו 

אורטל אצבחה - ירוסלם [בכורה]

כוריאוגרפיה וביצוע: אורטל אצבחה
פרפורמר: משה זנבה 

 

תכנית ה'

יום רביעי, י"ד תמוז, 17.07 | 16:30

גליה לוי גרד- חכמים בלילה 

תאטרון הקרון:

רעיון, עיצוב והפעלה: גלי לוי-גרד

תכנית ו'

יום רביעי, י"ד תמוז, 17.07 | 17:30

אלי בנדיקט- בין השמשות

כוריאוגרפיה וביצוע מחול: אלי בנדיקט 

נגנים: הרכב די גאסן טריו: גל קליין- קלרינט, ינוש הורויץ- אקורדיון, אורי נוה- כלי הקשה